kong skull island 123movies.mapouter{position:relative;text-align:right;height:500px;width:600px;}how to embed a google map.gmap_canvas {overflow:hidden;background:none!important;height:500px;width:600px;}

O mně

V advokacii se pohybuji již 10 let a z toho 6 let jako samostatný advokát na volné noze.
V letech 2005 – 2010 jsem studoval magisterský obor Právo a právní věda na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, který jsem ukončil státními závěrečnými zkouškami a obhajobou diplomové práce v roce 2010 a získal tak titul magistr.
Již během svých studií na vysoké škole jsem působil v několika advokátních kancelářích, ve kterých jsem měl možnost získat zkušenosti v široké oblasti právních služeb. Po vykonání advokátních zkoušek působím jako samostatný advokát.
Cesta k výhradně soukromé praxi pro mě byla zpočátku krokem do neznáma, o kterém jsem sice dlouho uvažoval, ale nakonec k němu byl tak trochu donucen okolnostmi. I když při práci sám na sebe nese člověk všechny výhody i rizika a občas to připomíná jízdu na horské dráze, rozhodně toho kroku nelituji.
Začátky v malých pronajatých kancelářích v centru Prahy vystřídala práce z domu se schůzkami přímo u klientů nebo ve sdílené pracovně. Dlouho jsem tenhle krok zvažoval. Advokacie je přece jen ještě trochu “staromódní” obor svázaný předsudky a striktními pravidly. I tenhle risk se ale vyplatil - větší flexibilita, menší náklady a možnost rozložit si čas na práci i rodinu.
Milým překvapením bylo pro mě i to, že spokojení klienti rádi doporučí mé služby dál. Do této chvíle mě tedy nic nenutilo přemýšlet nad tím, jak sám sebe a své služby prodat.
Zakládám si na lidském přístupu a “slovníku“. Vždy se snažím věc klientovi dopodrobna a zároveň srozumitelně vysvětlit a k řešení jeho kauzy přistupuji tak, jako by byla moje vlastní. Věřím, že to jaký jsem je moje konkurenční výhoda. I když se možná slova jako OCHOTA a LIDSKOST v souvislosti s právem a advokacií příliš neskloňují, společně se SPOLEHLIVOSTÍ jsou to pro mě důležité kvality a hodnoty, kterých se nechci vzdát.
Při výkonu advokacie se věnuji generální praxi se zaměřením na právo občanské, obchodní, trestní, právo nemovitostí a právo korporátní. Své klienty rovněž zastupuji před soudy a dalšími orgány státní správy.
Nejčastěji pro své klienty řeším smluvní agendu, poskytuji právní servis v rámci prodeje a nákupu nemovitostí a pomáhám malým i větším podnikatelům a firmám se všemi aspekty jejich byznysu.
Mluvím česky, anglicky a francouzsky.
Top